Gaziantep Renault Symbol Exp. 1.5 DCI Kiralama

Renault Symbol Exp. 1.5 DCI

Modern ön yüzü ve çekici profili ile Yeni Symbol, Renault'daki değişimin temsilcilerinden biri. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve gövde rengi dikiz aynaları aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor. Arka bölümde, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Gövde renginde olan arka tampon ve stop lambaları bu hissi güçlendiriyor. Bir çok özellikleri sayesinde oto kiralama'da tercih edilen araçlardan birisidir.

Rezervasyon
Gaziantep Fiat Linea Active Plus 1.3 Multijet DCI

Fiat Linea Act. Plus 1.3 Multijet DCI

Türkiye’nin en çok satan araçlarından biri olan Linea, fiyat/performans oranı ile alternatiflerden sıyrılıyor. 1.4 77 HP benzinli motor, 1.3 95 HP ve 1.6 105 HP olarak 3 çeşit motor seçeneği sunan Fiat Linea, dizellerde multijet motor kullanıyor. Bu motorun olumlu yorumlarını birçok yerde duymuşsunuzdur. İşte bu yüzden Linea Oto Kiralama deyince ilk akla gelicek araç tipidir.

Rezervasyon
Gaziantep Peugeot 301 Active 1.6 HDI Kiralama

Peugeot 301 Active 1.6 HDI

Özellikle, kaliteli, rahat ve modern bir tercih için Peugeot 301 Dizel Araç Kiralama girişiminde bulunmayı düşünürseniz, bu konuda oto kiralama hizmetlerini sizin için ayarladığı özel çözümler, çok özel ve seçici bir alternatif seçeneğini önünüze getirecektir. Donanımlı, kaliteli ve türkiye şartlarına en uygun araçları temsil eden bu modern kaliteli modeller, size trafikte son derece önemli avantaj ve konfor sağlayacaktır. İnternet üzerinden de son yıllar içerisinde rezervasyon konusunda yenilikler ve fırsatlar size sunulurken, görsellerden aracı inceleyip, en uygun şartlarda kiralayıp, dilediğiniz yerden teslim alabilirsiniz.

Rezervasyon
Gaziantep Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI Kiralama

Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI

Sıra dışı dizel-kilometre performansı ve yüksek ekonomik değerler sunan Accent Blue yalnızca 5.2 dizel yakıt ile 100 km gidiyor. Boyu küçük, performansı büyük. Accent Blue´nun yüksek beygir gücü ve torka sahip olan benzinli ve dizel motoru otomobil dünyasına yeni bir ruh katıyor. Özellikle Havalimanı Oto Kiralama'da tercih edilen araç tipidir.

Rezervasyon
Gaziantep Renault Fluence Ext. 1.5 DCI Kiralama

Renault Fluence Ext. 1.5 DCI

2009 yılının Ağustos ayında sunulan Fluence, Renault Mégane Sedan'ın devamı niteliğindedir. C segmenti, yani küçük aile arabası olarak tasarlanmıştır. Boyut olarak Mégane II Sedan'dan büyük, geniş ve uzundur. Günümüzde en çok satan otomobillerden biridir. Makyajlanmadan sonra LED gündüz farlarına, projeksiyon mercekli halojen farlara, yeni bir ön panjura ve yeni Renault modelleriyle uyumlu bir görünüme kavuşmuştur. Ayrıca donanım düzeylerinin isimleri Joy, Touch ve Icon olarak değiştirilmiştir. Lüks Araba kiralamada tercih sebebidir.

Rezervasyon
Gaziantep Renault Fluence Dyn. 1.5 DCI Kiralama

Renault Fluence Dyn. 1.5 DCI

2009 yılının Ağustos ayında sunulan Fluence, Renault Mégane Sedan'ın devamı niteliğindedir. C segmenti, yani küçük aile arabası olarak tasarlanmıştır. Boyut olarak Mégane II Sedan'dan büyük, geniş ve uzundur. Günümüzde en çok satan otomobillerden biridir. Makyajlanmadan sonra LED gündüz farlarına, projeksiyon mercekli halojen farlara, yeni bir ön panjura ve yeni Renault modelleriyle uyumlu bir görünüme kavuşmuştur. Gaziantep Lüks Araç Kiralama'da sevilen bir modeldir.

Rezervasyon
Gaziantep Mercedes Vito VIP Kiralama

Mercedes Vito VIP

Ulaşımın her geçen gün yeni imkânları insanlara sunması, konforun ve rahatlığın yaşanmasına katkı yaparken, bu konfora sahip olan araçların oldukça pahalı olması, herkesin bu tür araçlara sahip olmasına gereken olanağı tanımamaktadır. Mercedes VIP Vito araç kiralama işletmelerinde her türlü Mercedes VIP minibüs kiralama hizmeti hem de çok pahalı olmayan rakamlar ile sunulurken, herkesin bu imkândan yararlanıp, örneğin kolayca Vito kiralama yoluna gidebildiğini belirtmek gerekir. İç döşemesi son derece kaliteli olan bu tür araçlar, istendiği zaman özel araç olarak, istendiği zaman da makam aracı olarak güvenle tercih edilebilmektedir. Tatile gitmek için ya da yurtdışından ülkemize gelindiğinde eğer araç kiralama ihtiyacı var ise bunun Vito kiralama gibi marka kalitesi tescilli araçlara yönelmek, kullanıcılara kendilerini özel hissetme imkânı sağlamaktadır. Mercedes VIP minibüs kiralama yoluna gitmek için gerekçelerden biri de küçük araçlarda sıkışık bir vaziyette yapılacak yolculukların, insanları oldukça rahatsız ediyor olmasıdır. Bu sorunu çözmek son derece kolay olup, Mercedes VIP Vito araç kiralama yoluna gidilerek, sorun kolayca çözülebilir.

Rezervasyon
Gaziantep Mercedes Sprinter DCI Kiralama

Mercedes Sprinter DCI

Özel geliştirilmiş saklama konseptimiz her gün yapılan sayısız el hareketinin stresini azaltmaktadır. Konseptimiz sayesinde, örneğin, cep telefonu, sevkiyat evrakları ve içeceklere sürücü koltuğundan kolayca erişilebilir. Ve hepsi bu değil. Sürücü ve yolcu tarafı arkalıkları isteğe bağlı olarak saklama fileleri ile donatılabilir. Böylece arka yolcular herşeyi el altında bulundurabilirler.

Rezervasyon
Gaziantep Cıtroen C Elysee 1.6 Atraction Hdı Kiralama

Cıtroen C Elysee 1.6 Atraction Hdı

Citroen C-Elysee segmentindeki yeni modeller gibi şık tasarımı ve güçlü yapısıyla dikkat çekiyor. Ön bölümde günümüzde neredeyse fenomen haline gelmiş büyük marka logosuyla dikkat çeken C-Elysee, kaput üzerinde ve önden arka stoplara kadar uzana keskin hatlarıyla da dinamik yapısını vurguluyor. Arka bölüme geldiğimizde ise C-Elysee şıklık temasını marka logosu ve stop gruplarıyla devam ettiriyor.

Rezervasyon